eReklamaFirm.pl

PROFESJONALNY KATALOG FIRM Jesteś tutaj: Strona Główa Triple Pr
Katalog Firm

Triple Pr

Pokaż mapę Wilcza 25/6
00-544 Warszawa
mazowieckie Polska
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Telefon: 601542502

Triple PR to agencja, która powstała z pasji do trudnej sztuki jaką jest Public Relations i komunikacja.

Tworzymy platformę komunikacji pomiędzy firmami, markami a ich grupami odbiorców. Pracujemy w sposób odpowiedzialny, podchodząc do projektów zawsze indywidualnie i strategicznie. Wierzymy, że to jedyna droga do sukcesu w świecie tak wielu komunikatów docierających do konsumentów. Wierzymy w moc słowa – dlatego w PR podstawą dla nas jest komunikat, w mediach społecznościowych – jakość moderacji.

Łączymy doświadczenie zdobyte w agencjach PR, w pracy po stronie Klienta. W codziennej pracy wykorzystujemy wiedzę z zakresu marketingu, Public Relations, social mediów i WoMM.

Pracujemy dla polskich i zagranicznych marek. Realizujemy projekty będąc częścią międzynarodowych kampanii. Wykorzystujemy efekt synergii – koordynujemy obecność marek w mediach tradycyjnych (PR, Media Relations), w mediach społecznościowych (Facebook) i na forach, gdzie eksperci naszych klientów doradzają konsumentom.

Posiadamy różne kompetencje i doświadczenie. Razem tworzymy zespół, który realizuje kompleksowe strategie komunikacyjne.

Pracowaliśmy i zdobywaliśmy doświadczenie pracując dla takich marek jak: Monster Worldwide Polska, BrandMaker, Komandor Polska, Baby Design, Na Słodko Baba Wróżyła, Ceramstic, Rotberg, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Villa Italia, Laboratorium Kosmetyczne Floslek, On-line, Corine de Farme, Dachser, HRS.pl, Mail Media, Konfederacja Przedsiębiorców Budowlanych, Polskie Stowarzyszenie Gipsu, DMC Poland, PINKO, CHH Maximus i inni.


  
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop